Mutlu müşteri hattı: +90 216 632 00 39
Vps Destek

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hakkımızda / Alt Yapımız?

Satış öncesi ve sonrası
sorulariniz için

LiveZilla Live Help

Alt Yapımız?

HOSTAVRUPA sanal veri merkezi hizmetlerini bayisi olduğu Radore Telekom üzerinden vermektedir. Toplam 3 farklı fiber optik bağlantı ile hizmetlerimizde kesintisiz, güçlü bir alt yapı ile sunucularınızı barındırmaktayız.

Sunucu alt yapısında DELL markasını tercih eden firmamız müşterilerine tamamı raid sistemi üzerinden hizmet sunmaktadır. Raid sistemi ile güven, güç, performans ve en önemlisi veri güvenliği isteyen kullanıcılarımız bu dört kavramı bir arada bulabilmektedirler. Ekstra olarak raid sisteminde fiziksel güvenlikte ön plandadır.

DELL PowerEdge serisi sunucular ile aynı zamanda sanallaştırma konusunda iddialı çözümler sunmaktayız. Sanallaştırma teknolojisi konusunda marka web sitemiz olan www.vps.com.tr ve www.vps.az inceleyebilirsiniz.

Alt yapı ve diğer donanım tercihleri konusunda firmamız Dell ürün yelpazesi dışında Intel ve Cisco markalarını ‘da kullanmaktadır.

HostAvrupa 2010 yılından itibaren Microsoft SPLA partner program üyesidir. Web hosting hizmetlerinde kullanılan Windows 2003 ve Windows 2008 işletim sistemleri ayrıca Linux hosting alt yapılarında kullanmak için Centos sistemlerini tercih etmektedir. Web hosting hizmetlerimiz www.hostavrupa.net www.hostavrupa.az üzerinden verilmektedir.

Firmamız yurt içi ve yurt dışı çalışmaları ile özellikle Kafkas bölgesi ülkelere ‘de hizmet sunmaktadır. Hizmet verdiğimiz ve ofisimizin bulunduğu ülkelerde ülke dilinde destek ve hizmetlerimiz konusunda bilgi alabilirsiniz. Türkiye merkez ofisimizde Türkçe, İngilizce, Rusça ve Azerbaycan dilinde bilgi alabilirsiniz.

HostAvrupa bütün değerli müşterilerine en üst düzeyde hizmet vererek memnuniyetleri için çalışır.

Bizden almış olduğunuz hizmete yurt içi ve yurt dışından istediğiniz an sorunsuzca erişebilirsiniz.

Saygılarımızla
HostAvrupa İnternet ve Bilgisayar Hizmetleri

VPS, VDS, Sanal Sunucu, Kiralık Sunucu Hizmetleri