VPS Server

Sanal sunucu (VPS Server) maaliyetlerinizi minimuma indirin.

VPS
Vps Server

Vps Server Nedir ?

VPS Server sunucularımız paylaşımlı bir yapı üzerinden size ayrılmış sunucularımızdır. VPS Serverlar üzerinde size ayrılmış olan disk , bellek ve işlemci yükünün tamamını kullanabilmektesiniz. Ayrıca ihtiyacınız büyüdüğü zaman, sunucunuzun kaynaklarını kısa bir sürede içerisinde kesintiye yaşamadan yükseltebilirsiniz.

Vps.com.tr

Avantajları Nedir ?

Almış olduğunuz hosting hizmeti ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, sitenizin bulunduğu sunucudaki diğer sitelerden etkileniyorsanız, ram, işlemci, disk alanı gibi özelleştirilebilir seçeneklere ihtiyacınız varsa, fiziksel (dedicated) sunucu maaliyetleri bütçenizi aşıyorsa ve sadece ihtiyacınız kadarını kullanmak istiyorsanız VPS ( Virtual Private Server ) sunucularımızın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Vps.com.tr

Hangisini Seçmeliyim ?

Çalışmalarınız PHP ve MySQL ağırlıklıysa Linux VPS hizmetimiz size uygundur. Ek olarak birçok servisin ücretsiz olarak sunulduğu Linux tarafında Linux VPS sizin için ekonomik olabilmektedir. Microsoft SQL Server, ASP ve .Net gibi Microsoft Windows tabanlı ihtiyaçlarınız için Windows VPS hizmetimiz ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bunun yanında firmamızdan uygun fiyatlar ile lisanslama'da yapabilirsiniz.

Vps.com.tr

Kârlılık

VPS sunucular üzerinde sadece ihtiyacınız olanı kullanma imkanınız olmasından dolayı ihtiyacınız olmayan fazla özellikler (disk, bellek, işlemci) için ödeme yapmak zorunda kalmayacağınız gibi vps sunuculara özel olarak sunulan lisanslama modelleri ile lisans maliyetlerinizi de düşürebilmektesiniz.

Vps.com.tr

Yedeklilik

Satın aldığınız VPS sunucu hizmetlerinizde verilerinizi aynı sunucuda yedeklemek barındırmak yerine yedekleme alanı seçerek sanal sunucunuz içindeki veriyi RAID yapısıyla desteklenen yedekleme alanlarımızda performans kaybı yaşanmadan yedekleyebilirsiniz.

Vps.com.tr

Erişebilirlik

Yedekli alt yapı (elektrik, ups, internet ) ve standart sunucuların aksine iş yükünüzü bir sunucu havuzuna dağıttığınız için işlem gücünüz her an kullanılabilir durumdadır.

Vps.com.tr

Kolay Kurulum

VPS Sunucular; yazılımsal olarak sanallaştırılan, üzerinde çalıştığı ana işletim sistemi çekirdeğine bağlı olarak çalışan ve ana sunucu kaynaklarının belirli değerlerde bölünmesi ile oluşturulan sanal sunucular olduğu için kurulumları olukça hızlı ve kolaydır.

Vps.com.tr

Yükseltme

VPS sunucuların disk, işlemci ve ram gibi kaynakları güncellenebilir olduğu için ihtiyacınız anında yükseltme/düşürme seçeneklerini kullanabilir, vps sunucuların esnek yapısından siz de faydalanabilirsiniz. Sunucunuzun kaynaklarını ihtiyaçlarınıza göre şekillendirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı