SEO VDS

Şimdi özelleştirilebilir SEO VDS paketlerimiz ile internetde gücünüze güç katın. Farklı C Class ipler edinin.

Seo VDS


İnternet Üzerinde Yerinizi Aldınızmı ?

Gelişen internet teknolojileri ile birlikte internet üzerinde firmalar, bireyler ve kuruluşlar internet üzerinde yerlerini ayırtma telaşı içerisine girmişlerdir. Web tasarım konusunda 10 yıldan fazla geçmişi olan ekibimiz ile web sitesinin sizin için ne olduğunu çok iyi bilmekteyiz. Günümüzden 5 yıl kadar öncelerinde amatör olarak yapılan web tasarım hizmetleri artık profesyonel bir firmalar tarafından yapılmaktadır.

Web tasarım hizmeti internet üzerinde sizin kimliğinizi oluşturma ile birlikte sizin referansınızdır. Yaptırdığınız internet sitesi internet üzerinde 7/24 ulaşılabilir olması gerekmektedir. Ayrıca yapılan internet sitelerinde arama motorları için sitenizin kod ve seo yapısı büyük bir önem taşımaktadır. Sizin arayan kullanıcılar web sitenize kolay bir şekilde ulaşmaları gerekmektedir.

Web tasarım konusunda sektöründe bir çok başarılı firma web tasarım için firmamızı tercih etmektedirler. Yaptırdıkları internet sitelerinin internet üzerinde 7/24 ulaşılabilir olmalarını isteyen müşterilerimiz hosting konusunda24 saat görev yapan genç ve konusunda dinamik firmamızı tercih etmektedirler.

Sektöründe söz sahibi olabilecek bir web sitesi nasıl yapılır?

Eksiksiz olarak projelendirme gerekir,

Yapılacak olan web sitesinin hedefi belirlenmeli,

Web sitesinin tasarımı için bütün kaynaklar ortaya konmalı,

Planlama yapılmalı,

Proje test edilerek teslim edilmeli.

En önemli konu ise web siteniz hosting sunucularında yayına başladıktan sonra web tasarım ve hosting konusunda destek verecek bir ekibin olması. Firmamız üzerinden alacağınız web tasarım hizmetlerinde istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz genç konusunda bilgili bir ekibi devamlı bulabilir ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet üzerinde sizde yerinizi almak ve web tasarım referanslarımız için lütfen bize ulaşın.

Seo VDS Sunucular Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Windows veya Linux seo VDS sunucunuz üzerinde root/administrator erişim yetkisine sahip istediğiniz sayıda kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz.
Satın almış olduğunuz Windows veya Linux seo VDS sunucunuzun özelliklerini "Hesabım -> Ürün & Hizmetlerim -> Ürün/Hizmet Detayı" sayfasına girerek görebilirsiniz.
Windows veya Linux tabanlı seçmiş işletim sistemi ile uyumlu çalışan tüm yazılımları kiralamış olduğunuz seo VDS sunucunuz üzerinde kullanabilirsiniz.
Yedekleme hizmetleri ve yedekleme alanları ek hizmet olarak sunulmaktadır. SEO VDS paketlerinizi satın alırken yedekleme alanı seçerek yedeklerinizi bu alana aktarabilirsiniz.