Mutlu müşteri hattı: +90 216 632 00 39
Vps Destek

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Diğer Hizmetlerimiz / Sunucu Taşıma

Satış öncesi ve sonrası
sorulariniz için

LiveZilla Live Help

Sunucu Taşıma

İnternet Üzerinde Yerinizi Aldınızmı ?

Gelişen internet teknolojileri ile birlikte internet üzerinde firmalar, bireyler ve kuruluşlar internet üzerinde yerlerini ayırtma telaşı içerisine girmişlerdir. Web tasarım konusunda 10 yıldan fazla geçmişi olan ekibimiz ile web sitesinin sizin için ne olduğunu çok iyi bilmekteyiz. Günümüzden 5 yıl kadar öncelerinde amatör olarak yapılan web tasarım hizmetleri artık profesyonel bir firmalar tarafından yapılmaktadır.

Web tasarım hizmeti internet üzerinde sizin kimliğinizi oluşturma ile birlikte sizin referansınızdır. Yaptırdığınız internet sitesi internet üzerinde 7/24 ulaşılabilir olması gerekmektedir. Ayrıca yapılan internet sitelerinde arama motorları için sitenizin kod ve seo yapısı büyük bir önem taşımaktadır. Sizin arayan kullanıcılar web sitenize kolay bir şekilde ulaşmaları gerekmektedir.

Web tasarım konusunda sektöründe bir çok başarılı firma web tasarım için firmamızı tercih etmektedirler. Yaptırdıkları internet sitelerinin internet üzerinde 7/24 ulaşılabilir olmalarını isteyen müşterilerimiz hosting konusunda24 saat görev yapan genç ve konusunda dinamik firmamızı tercih etmektedirler.

Sektöründe söz sahibi olabilecek bir web sitesi nasıl yapılır?

Eksiksiz olarak projelendirme gerekir,

Yapılacak olan web sitesinin hedefi belirlenmeli,

Web sitesinin tasarımı için bütün kaynaklar ortaya konmalı,

Planlama yapılmalı,

Proje test edilerek teslim edilmeli.

En önemli konu ise web siteniz hosting sunucularında yayına başladıktan sonra web tasarım ve hosting konusunda destek verecek bir ekibin olması. Firmamız üzerinden alacağınız web tasarım hizmetlerinde istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz genç konusunda bilgili bir ekibi devamlı bulabilir ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet üzerinde sizde yerinizi almak ve web tasarım referanslarımız için lütfen bize ulaşın.

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın


 


VPS, VDS, Sanal Sunucu, Kiralık Sunucu Hizmetleri