Hangi Platformu Seçmeliyim?

Kategori: Genel, Linux VDS, Linux VPS, Windows VDS, Windows VPS 2 Mart 2013 Yorum Yok

Windows VPS / VDS ve Linux VPS / VDS özelliklerini okuyarak size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Windows VPS

 • Microsoft SQL Server, ASP ve .Net gibi Microsoft Windows tabanlı ihtiyaçlarınız için Windows VPS / VDS hizmetimiz ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bunun yanında firmamızdan uygun fiyatlar ile lisanslama’da yapabilirsiniz.
 • Windows sanal sunucular ile neler yapabilirsiniz ?
 • Sistemin tek administrator yetkilisi olabilirsiniz.
 • Windows VPS / VDS Sunucular üzerinde size ayrılmış limitleriniz üzerinde windows tabanlı yazılımarı kullanabilirsiniz.
 • Windows programlama dilleri ile yazılmış uygulamaları veya yazılımlarınızı çalıştırabilirsiniz.
 • Şirketinizleriniz için VPN kurarak güvenli ve daha hızlı bir ara bağlantı network oluşturabilirsiniz.
 • Hosting firmanızı daha uygun maliyetler ile barındırabilirsiniz.
 • Kullanacağınız hosting kontrol panellerine ( Plesk ) daha az ücret ödeyin.
 • Kendi mail sunucunuzu kurabilir ve kullanıcılarınıza özel olarak hizmet sunabilirsiniz.
 • Oyun sunucuları için rahatlık ile kullanabilirsiniz ( Metin 2, Kinght Online, Counter Strike, Call Of Duty, vb.)
 • Özel verilerinizi tamamen sizin erişebileceğiniz bir şekilde yedekleyebilirsiniz.

Linux VPS

 • Çalışmalarınız PHP ve MySQL ağırlıklıysa Linux VPS / VDS hizmetimiz size uygundur. Ek olarak birçok servisin ücretsiz olarak sunulduğu Linux tarafında Linux VPS / VDS sizin için ekonomik olabilmektedir.
 • Linux sanal sunucular ile neler yapabilirsiniz ?
 • Sistemin tek root yetkilisi olabilirsiniz.
 • Linux VPS / VDS Sunucular üzerinde size dedike edilmiş limitleriniz üzerinde linux, açık kaynak tabanlı yazılımarı kullanabilirsiniz.
 • Açık kaynak programlama dilleri ile yazılmış uygulamaları veya yazılımlarınızı çalıştırabilirsiniz.
 • Hosting firmanızı daha uygun maliyetler ile barındırabilirsiniz.
 • Kullanacağınız hosting kontrol panellerine ( cPanel/WHM, Directadmin ) daha az ücret ödeyin.
 • Kendi mail sunucunuzu kurabilir ve kullanıcılarınıza özel olarak hizmet sunabilirsiniz.
 • Oyun sunucuları için rahatlık ile kullanabilirsiniz ( Metin 2, Kinght Online, Counter Strike, Call Of Duty, vb.)
 • Özel verilerinizi tamamen sizin erişebileceğiniz bir şekilde yedekleyebilirsiniz.

Windows VDS

Kategori: Windows VDS 2 Mart 2013 Yorum Yok

Microsoft SQL Server, ASP ve .Net gibi Microsoft Windows tabanlı ihtiyaçlarınız için Windows VDS hizmetimiz ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bunun yanında firmamızdan uygun fiyatlar ile lisanslama’da yapabilirsiniz.

VDS Server sunucularımız tamamen size özel olarak ayrılmış sunucularımızdır. VDS Serverlar üzerinde size ayrılmış olan disk , bellek ve işlemci yükünün tamamını kullanabilmektesiniz.

Ayrıca ihtiyacınız büyüdüğü zaman, sunucunuzun kaynaklarını kısa bir sürede içerisinde kesintiye yaşamadan yükseltebilirsiniz. VDS Server sunucularımız VMWARE ESXI ile bölünerek, tamamı DELL Power Edge sunucular üzerinden hizmet verilmektedir.

Windows VDS Paketleri : http://www.vps.com.tr/windows-vds-paketleri.php

Windows VPS

Kategori: Windows VPS 1 Mart 2013 Yorum Yok

Microsoft SQL Server, ASP ve .Net gibi Microsoft Windows tabanlı ihtiyaçlarınız için Windows VPS hizmetimiz ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bunun yanında firmamızdan uygun fiyatlar ile lisanslama’da yapabilirsiniz.

VPS Server sunucularımız tamamen size özel olarak ayrılmış sunucularımızdır. VPS Serverlar üzerinde size ayrılmış olan disk , bellek ve işlemci yükünün tamamını kullanabilmektesiniz.

Ayrıca ihtiyacınız büyüdüğü zaman, sunucunuzun kaynaklarını kısa bir sürede içerisinde kesintiye yaşamadan yükseltebilirsiniz. VPS Server sunucularımız Virtuozzo ile bölünerek, tamamı i7 İşlemcili ( Octa Core ) sunucular ve DELL Power Edge sunucular üzerinden hizmet verilmektedir.

Windows VPS Paketleri : http://www.vps.com.tr/windows-vps-paketleri.php

Seo VDS/VPS Paketleri

Kategori: Linux VDS, Linux VPS, Windows VDS, Windows VPS 25 Şubat 2013 Yorum Yok

SEO “Search Engine Optimization” Türkçe olarak Arama Motorları Optimizasyonu demektir.

SEO Günümüzde arama motorları için web site sahiplerinin vazgeçmesi imkansız olan optimizasyon ayarlamasıdır.

SEO çalışmalarında genel olarak yapılan web site kodlama ve ayarlarından sonra en önemli konulardan birisi’de her web sitesine özel ip adresi atanmasıdır. Bu sayede arama motorları web sitesinden daha fazla performans ve hızlı ulaşım sağlayarak web sitesinin arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlar.

Webmaster ve birden çok web sitesi olan kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak maximum ip ve trafik ile hazırladığımız SEO VDS sanal sunucu paketleri tam sizin ihtiyacınıza göre.

SEO VDS paketlerimizde sunulan 5 adet farklı cclass serisi ip adreslerini istediğiniz şekilde web sitelerinize dağıtarak kullanabilirsiniz.

SEO VDS Paketleri İçin : http://www.vps.com.tr/seo-vds-paketleri.php

Vps.com.tr Linux VPS Sunucuları Hakkında Genel Bilgilendirme

Kategori: Linux VPS 21 Şubat 2013 Yorum Yok

Linux / Unix Sunucu hizmetlerinde sunucuların tamamı yurt içi veri merkezinde barındırmaktayız.. Bu avantaj ile sunucularınıza hızlı bağlanabildiğiniz gibi kendi bilgisayarınızda işlem gerçekleştirirken aldığınız performansı aynı şekilde linux vps sunucu paketlerimizde kullanabilmektesiniz.

Linux vps sunucular üzerinde PHP / MySql çalışmalarınız için size özel olarak oluşturulmuş paylaşımlı sunucularda dosyalarınızı sadece sizin görebileceğiniz şekilde yönetebilirsiniz. 365 Gün 24 saat açık sunucularda istediğiniz zaman kapatma, açma ve yeniden başlatma gibi işlemlerinizi istediğiniz an gerçekleştirebilirsiniz. Web hosting için bir linux sunucuya ihtiyacınız var ise Plesk ve WHM/cPanel kontrol panellerini opsiyonel olarak tercih ederek işlemlerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Alt yapı olarak sunucuların tamamı HP ve DELL sunuculardan oluşmaktadır. Performans serisi bu sunucular ile kesintsiz olarak sizlere hızlı bir hizmet sunmaktayız. Uptime oranı % 99 Garanti olarak hizmet vermenin gururu ile 2004 günümüze kadar hizmet vermekteyiz. Değerli müşterilerimiz sayesinde her geçen gün büyüyerek hedefimiz olan “Mutlu Müşteri” ilkesi ile Türkiye ‘nin en iyi hosting firması olmak için çalışmalarımız devam etmektedir.

Linux vps sunucularımıza bu link üzerinde erişerek fiyat ve performans farkını görebilirsiniz www.vps.com.tr/linux-vps-paketleri.php

Vps.com.tr/blog Açıldı

Kategori: Genel 21 Şubat 2013 Yorum Yok

Merhaba,

Vps.com.tr/blog Artık yayında. Blog üzerinden bir çok konuda makale ve yazıları sizinle güncel olarak paylaşıyor olacağız.

© 2013 HostAvrupa
E-Posta: info@hostavrupa.net
Telefon: +90 216 632 00 39
Tüm hakları HostAvrupa'ya aittir.
Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe hiç bir içerik kopyalanamaz ya da yayınlanamaz.